Do głównej treści

Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 700 sklepów w Niemczech i teraz chcielibyśmy zaoferować naszą różnorodność produktów również w Polsce. Nasze sklepy są sercem naszej firmy. Szukamy osób, które chcą się rozwijać razem z nami i są gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w podległym regionie.
  • Utrzymanie wysokich standardów operacyjnych zapewniających skuteczną realizację założeń konceptu sprzedaży w sklepach w podległym regionie.
  • Zarządzanie podległym zespołem (budowanie zespołu, definiowanie celów, motywowanie, ocena oraz rozwijanie kompetencji pracowników).
  • Wsparcie dla kierowników sklepów w ich codziennych obowiązkach.
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych w regionie.
  • Organizowanie i koordynowanie pracy oraz zadań z uwzględnieniem priorytetów biznesowych.
  • Nadzór nad procesem otwarć nowych sklepów w podległym regionie.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów operacyjnych w zarządzaniu asortymentem, jego prezentacji oraz procesach magazynowych i księgowych w podległych sklepach.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w handlu detalicznym.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej
  • Podejmujesz samodzielne decyzje oraz bierzesz za nie odpowiedzialność
  • Skutecznie i konsekwentnie realizujesz cele i zadania uwzględniając priorytety biznesowe
  • Dobrze organizujesz pracę swoją oraz swojego zespołu
  • Lubisz wyzwania i jesteś kreatywny, szukasz najlepszych rozwiązań
  • Potrafisz budować zaufanie, umiesz zadbać o partnerskie relacje oraz efektywną współpracę
  • Cechuje Cię przedsiębiorczość, elastyczność oraz wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy Woolworth w Polsce.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy.
  • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania.
  • Otwartą komunikację opartą o dialog.
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji.
  • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu.

Woolworth to my. Czy to także Ty?

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj już teraz. Aplikując wybierz miasto, w którym chciałbyś pracować oraz określ interesujący Cię wymiar etatu.

Klikając przycisk Aplikuj teraz zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności. Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych znajdziesz pod tym linkiem (Polityki Prywatności).

Sklepy z tym wakatem

  • Instagramie
  • Facebooku
Zurück zum Seitenanfang